ÚvodO společnostiAktualityV aplikaci AutoMobil si můžete nově sjednat asistenční služby!

V aplikaci AutoMobil si můžete nově sjednat asistenční služby!

24. února 2023 | Rubriky: Aktuality

V aplikaci AutoMobil si můžete nově sjednat asistenční služby!

Aplikace AutoMobil se opět hlásí s novou funkcí, díky které si můžete jednoduše a pohodlně sjednat kvalitní asistenční služby pro váš osobní automobil a motocykl, a to přímo v aplikaci! S asistenčními službami získáte jistotu, že když se na cestách něco pokazí, nebudete v tom sami a bude o vás postaráno. Objevte novou funkci v aplikaci AutoMobil i vy!

Sjednejte si asistenční služby přímo v aplikaci AutoMobil!

Při cestování autem nebo na motorce může dojít k mnoha nepříjemným situacím, které vám mohou překazit den, víkend nebo klidně celou dovolenou. Vybitá baterie, defekt na pneumatice, porucha motoru nebo bouračka.

Všechny tyto nečekané problémy mohou být frustrující a stresující, zejména pokud se vám stane daleko od domova nebo v noci. Ale s asistenčními službami pro automobily a motocykly máte vždy jistotu, že když se něco takového stane, budete mít rychlý a spolehlivý způsob, jak vyřešit problém. A odteď je můžete sjednávat přímo v aplikaci AutoMobil.

  • Asistenční služby je možné sjednat jak na měsíc (což je ideální pro potřeby dovolené), tak v ročním programu (s ním máte zajištěnou špičkovou péči po dobu 365 dní kdykoliv usednete za volant).
  • Pojištění asistencí je nezávislé na povinném ručení nebo havarijním pojištění. Můžete si je tedy sjednat i v případě, že vozidlo nevlastníte a jedete na dovolenou zapůjčeným (služebním) vozem.
  • 100 000 Kč limit pro krytí asistenčních zásahů královsky postačuje pro zajištění odtahu třeba  z Dubrovníku do Prahy (cca 1 300 km). Běžné základní asistence v rámci pojištění vozu zajišťují zpravidla odtah do 50 km.

Co jsou asistenční služby AutoCare

Asistence AutoCare od Europ Assistance je jedinečná služba pro majitele osobních automobilů a motorek, kteří chtějí mít na cestách absolutní jistotu, že jejich nesnáze pomohou v jakékoliv situaci vyřešit opravdoví odborníci. AutoCare nabízí nejvyšší plnění na trhu a operátoři Europ Assistance jsou vám k dispozici 24/7, to bez ohledu na to, kde se nacházíte. AutoCare vám kryje záda ve všech evropských státech, kde platí zelená karta. Navíc se nemusíte bát žádných skrytých poplatků.

2                   


Nezapomeňte na trezor!

Pro maximální bezpečnost doporučujeme aktivovat i trezor na doklady, díky kterému získáte ještě vyšší úroveň zabezpečení vašich osobních dokladů.

Aplikace AutoMobil je tu s námi už přes dva roky a neustále přicházíme s novými vylepšeními. 

Co vše do aplikace přibylo?

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn